search Wiedza współpraca wsparcie od 1907

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Targi Kielce, EPSA BPO SA oraz Sage zapraszają pracowników i właścicieli biur rachunkowych, księgowych i dostawców usług finansowych w dniach 22-23 listopada 2018 r. do Centrum Kongresowego Targi Kielce na kongres, który odbędzie się pod patronatem honorowym Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.

Swój udział w pierwszej tego typu w Polsce unikatowej platformie wymiany wiedzy, doświadczeń  i usług zapowiedziało się wielu znaczących graczy branży rachunkowej oraz finansowej, którzy spotkają się na I Ogólnopolskim Kongresie Biur Rachunkowych, aby pogłębić wzajemne relacje oraz wspólnie debatować nad przyszłością sektora małych i średnich firm.

Uczestnicy wezmą udział w prelekcjach, warsztatach oraz panelach dyskusyjnych, na których będą poruszane tematy zarządzania kosztami, sposobów sprzedaży usług, zmian w przepisach oraz doboru klientów w celu zwiększenia przychodów. Wysoką jakość poszczególnych bloków potwierdza wybór ekspertów. Wśród nich znaleźli się m.in.: podsekretarze stanu w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii – Mariusz Haładyj i Tadeusz Kościński, prof. dr hab. Witold Modzelewski – specjalista prawa podatkowego w Polsce, Jerzy Koniecki – wiceprezes Zarządu Głównego Stowarzyszenia Księgowych, Wiktor Doktór – prezes Fundacji ProProgressio, dr Mieczysław Groszek – prezes Fundacji Polska Bezgotówkowa.

Dzięki wystąpieniom przedstawicieli instytucji państwowych oraz specjalistów rachunkowości i finansów, a także bezpośrednim rozmowom z nimi, każdy z uczestników będzie mógł uzyskać niezbędną dla siebie wiedzę.

Głównym partnerem merytorycznym wydarzenia jest Stowarzyszenie Księgowych w Polsce – najstarsza i największa polska organizacja zrzeszająca osoby związane zawodowo z rachunkowością i finansami.

Ogólnopolski Kongres Biur Rachunkowych to pierwsza tak szeroka inicjatywa spotkań branży finansowej i rachunkowej.

Program www.okbr.pl

Rejestracja www.okbr.targikielce.pl

Pozostałe aktualności

ul. Podmurna 10-12
87-100 Toruń

tel. 56 62 10 404
kom. 517 905 553

biuro@torun.skwp.pl
dyrektor@torun.skwp.pl

PKO BP 98 1020 5011 0000 9502 0420 0523