search Wiedza współpraca wsparcie od 1907

Pamiętacie akcję REKORD 2022 Największe szkolenie online organizowane przez

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Legnicy,

SKwP Oddział Okręgowy w Opolu

i Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Dolnośląski.

Rok temu udało się!

A Przed nami II edycja – wielkie zadanie i wyzwanie!

KSIĘGOWI NA REKORD!!!

14.06.2023 / 12:00

ZAPISZCIE TERMIN i POKAŻMY SIĘ!
Pokażmy, że jest nas wielu!
Pokażmy, że stanowimy ważną grupę zawodową osób związanych z rachunkowością i finansami!

Niech REKORD będzie NASZ!

Zapraszamy Państwa do udziału w II edycji ustanowienia REKORDU POLSKI w największym szkoleniu online z księgowości pt.:

„LOGICZNY KSIĘGOWY W PODATKU VAT”

VAT, czyli podatek od towarów i usług to jeden z najważniejszych podatków z punktu widzenia prowadzenia działalności gospodarczej. Przepisy dotyczące tego podatku należą do najbardziej skomplikowanych i najczęściej nowelizowanych w polskim prawie, dlatego też budzą one wiele wątpliwości. Celem szkolenia będzie zaprezentowanie Państwu aktualnych zagadnień dotyczących podatku VAT.

Wykładowca: DARIUSZ POLAKOWSKI – Absolwent Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu, podyplomowych studiów na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu oraz Uniwersytecie Warszawskim. Wieloletni pracownik organów podatkowych. W okresie pracy w Izbie Skarbowej we Wrocławiu trener Ministra Finansów z zakresu podatku VAT, integracji europejskiej, komunikacji oraz zarządzania zasobami ludzkimi w administracji. Przeprowadził ponad 2 tysiące szkoleń i wykładów z zakresu podatku od towarów i usług, których uczestnikami byli pracownicy organów podatkowych, doradcy podatkowi, pracownicy pionów ekonomiczno – księgowych podmiotów prowadzących działalność gospodarczą oraz jednostek samorządu terytorialnego. Autor lub współautor publikacji związanych z problematyką podatku VAT. Jest osobą wysoce komunikatywną o ogromnym doświadczeniu i niekwestionowanej wiedzy.

 

CAŁKOWICIE BEZPŁATNIE! – udział w szkoleniu i wydarzeniu ustanowienia Rekordu jest w pełni bezpłatny!

POKAŻMY SIĘ! – Pokażmy, że jest nas wielu! Pokażmy, że stanowimy ważną grupę zawodową osób związanych z rachunkowością i finansami! Niech REKORD będzie NASZ!

 Jak wygląda ustanowienie rekordu?

Podczas szkolenia obecny będzie Sędzia Biura Rekordów. W przerwie szkolenia odbędzie się komisyjne sprawdzenie liczby osób obecnych na szkoleniu. Na tej podstawie Biuro Rekordów wskaże, czy udało nam się ustanowić REKORD POLSKI w kategorii „Największe szkolenie online z księgowości”. Sędzia Biura Rekordów oficjalnie potwierdzi ustanowienie rekordu, a sam ten fakt zostanie potwierdzony stosownym certyfikatem. Po ogłoszeniu wyniku, powrócimy do szkolenia z zakresu podatku VAT.

Pozostałe aktualności

ul. Podmurna 10-12
87-100 Toruń

tel. 56 62 10 404
kom. 517 905 553

biuro@torun.skwp.pl
dyrektor@torun.skwp.pl

PKO BP 98 1020 5011 0000 9502 0420 0523