Informacje o firmie

  • Value Finance to firma świadcząca usługę Dyrektora Finansowego na godziny.
  • Jesteśmy obecni na rynku od 2018 roku, a nasz zespół liczy już ponad 40 osób.
  • Nasza oferta skierowana jest do szybko rosnących spółek z branży technologicznej, e-commerce i produkcyjnej.
  • Chcąc dostarczyć jak najwyższej jakości usługę Dyrektora Finansowego na godziny ruszyliśmy z projektem cyfrowego biura księgowego.
  • Jest to kolejny, integralny element w procesie obsługi naszych klientów.
  • Rośniemy w siłę i poszukujemy tych, którzy będą rozwijać się razem z nami!

Warunki

  • lokalizacja: praca zdalna
  • Rodzaj pracy: Pełny etat
  • Forma zatrudnienia: B2B, Umowa o pracę
  • Tryb pracy: Praca w pełni zdalna
  • Wynagrodzenie: 8 000 - 11 000 PLN Netto miesięcznie - B2B, 8 000 - 10 000 PLN Brutto miesięcznie - UoP

Opis stanowiska

  • Większości obowiązków zapewne się domyślasz, ale to co musimy podkreślić, to fakt, że pracujemy zdalnie przy pomocy systemu Enova 365, dlatego znajomość tego programu jest konieczna (!)
  • Bezpośrednie, stałe wsparcie klientów Value Finance w rozwoju ich firm oraz stała współpraca z Dyrektorami Finansowymi i Analitykami Value Finance
  • Nadzorowanie procesu księgowania i analizowania ksiąg rachunkowych przez Młodsze Księgowe
  • Czuwanie nad zgodnością dokumentacji, procedur księgowych, sprawozdań i raportów finansowych – z ustawą o rachunkowości i przepisami podatkowymi
  • Analizowanie kont księgowych i weryfikacja poprawności rozliczeń
  • Wyliczanie podatków oraz sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT)
  • Raportowanie do podmiotów zewnętrznych np. GUS, NBP, etc.
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych, współpraca z audytorami

Wymagania

  • enova365
  • przepisy podatkowe
  • rachunkowość

Oferujemy

  • Zwarty, wspierający się zespół
  • Stały rozwój kompetencji
  • Współpracę ze stabilnym pracodawcą
  • Poczucie bezpieczeństwa
  • Dołączenie do szybko rosnącej grupy Value Finance
  • Najnowsze środowisko IT (Saldeo, Enova 365, PowerBI)
  • Pracę w modelu zdalnym i kwartalnymi spotkaniami integracyjnymi
  • Współpraca z zespołem CFO i doradcami podatkowymi
  • Dostęp do platformy Mindgram (tematyka profilaktyki zdrowia i rozwoju osobistego)
  • Forma zatrudnienia jest do ustalenia (preferujemy partnerskie podejście B2B).

 Pasujesz do nas, jeśli:

  • Czujesz się biegła/y w obsłudze programu księgowego Enova365 (konieczne!),
  • Jesteś osobą łączącą zainteresowanie księgowością z ciekawością biznesu,
  • Szukasz miejsca, gdzie Twoja praca będzie doceniana i aktywnie wykorzystywana jako podstawa do budowy zaawansowanych raportów analitycznych, wspierających klientów w rozwoju,
  • Posiadasz ugruntowane, minimum 5-letnim doświadczeniem zawodowe (konieczne doświadczenie w biurze księgowym),
  • Znasz zasady rachunkowości i przepisów podatkowych,
  • Cechuje cię umiejętność pracy w zespole, logiczne myślenie, terminowość, sumienność i zaangażowanie,
  • Posiadasz wykształcenie z obszaru finansów / rachunkowości / ekonomii,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na: https://rocketjobs.pl/oferta/value-finance-samodzielna-ksiegowa-enova-365-poznan?utm_source=skwp.pl&utm_medium=ofertypracy

ul. Podmurna 10/12
87-100 Toruń

tel. 56 62 10 404
kom. 517 905 553
fax 56 62 10 801

biuro@torun.skwp.pl
dyrektor@torun.skwp.pl
skwp.zarzad@gmail.com

PEKAO SA 97 1240 1936 1111 0010 3033 8309